Koltuk Temizleme ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir.

Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda yıkatmalıyız.

Koltuk Temizliği işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş Koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor.

Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin.

Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Unutmayın bizim uzmanlık alanımız Koltuk Yıkamadır. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir.

Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Siz değerli müşterilerimizin koltuklarını nasıl yıkanacağını merak ediyorsunuz. NAZLI  Koltuk temizliği olarak anlatalım.

İşe koltuk yıkama makinemizi tanıtmakla başlayalım:

Koltuk temizlik makinemiz Almanya dan ithal edilmiştir.

Köpük verme ve vakumlama şeklinde iki fonksiyonu vardır.

İçinde bulunan köpük jeneratörü sayesinde bu tarz makineler için özel olarak üretilen kimyasal temizlik maddesini köpüğe dönüştürerek hem koltuklarınızın sırılsıklam ıslanmasını engeller, hem de koltuklarınızın mis gibi kokmasını sağlar.

-Güçlü vakum motoru sayesinde koltuklarınıza uygulanmış köpükler, yerleşmiş tüm mikro-organizmalar ve mite’ lerle birlikte vakumlanarak koltuklarınızın hijyenik olarak temizlenesi sağlanır.

Eğer koltuklarınızda yerleşmiş kirler mevcut ise o bölgelere özel kir çözücüler uygulanır.

Tüm bu özellikler, eğitimli ve donanımlı personellerimizin ellerinden size kusursuz bir hizmet olarak sunuluyor.